
Noordwijkerhout – In Topaz Munnekeweij is maandag een nieuwe expositie geopend.
De deelnemers van de schilderclub die twee maal per week schildert in de Clemensclub stellen de komende maanden hun kunstwerken tentoon. De club bestaat uit enthousiaste amateurs die landschappen, maar ook bloemen, portretten en dieren schilderen.
De expositie is tot eind juni te bezichtigen in de hal op de begane grond van het woonzorgcentrum.










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)

















![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)
