
Hillegom – Voorzitter Henry Colijn, Marcel Pijnaker, Ilse Colijn, Ineke Scheffers en Anja Dudink zijn vrijdagavond in de schijnwerpers gezet vanwege hun lange lidmaatschap van het Hillegoms Harmonie Kapel (HHK). De jubilarissen kregen een speciale speld tijdens het voorjaarconcert van het HHK in de Maartenskerk in Hillegom. Er was veel publiek aanwezig in de kerk om de leden te feliciteren en natuurlijk te genieten van het concert.
Ilse Colijn, Ineke Scheffers en Anja Dudink kregen alle drie een speldje vanwege hun 25-jarig lidmaatschap. Marcel Pijnaker zit al langer bij het HHK, namelijk 40 jaar. Voorzitter Henry Colijn spant echter de kroon: hij ontving een speldje omdat hij al 60 jaar aan de HHK verbonden is.




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)


