
Lisse – Hockeyvereniging Hisalis opende zaterdagochtend een verzamelhuisje voor de G-hockeyers. Hier kunnen de spelers, ouders en begeleiders tijdens de training of wedstrijd samenkomen.
Direct na de hockeytraining op zaterdagmorgen werd het huisje voor de spelers feestelijk geopend door de spelers, trainers en sponsoren. Het houten huisje staat tussen veld 1 en 2 op het sportcomplex aan de Spekkelaan. Samen met coördinator Maarten Knaap knipten enkele spelers van het team het lintje door voor de officiële opening.
Het is een speciaal jaar voor de G-hockeyers bij Hisalis. Dit seizoen werden de spelers kampioen en viert de club het 20-jarig jubileum van het aanbieden van G-hockey. Dit weekend komt daar ook het verzamelhuisje bij. Hier kunnen de spelers voor- of na de wedstrijd samenkomen. Ook de ouders, die elke training meekomen, kunnen in het huisje schuilen bij slecht weer.
Beluister hier de reportage:


![[AUDIO] Koninklijke Onderscheiding voor Bep van Haarlem-de Groot uit De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/012826-bep-e1769593061704-218x150.jpg)





![[VIDEO] Eerste tiny houses geplaatst op toekomstige Lotushof](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/00032.00_04_43_34.Still001-218x150.jpg)





















