Wethouder Reny Wietsma opent Dag-& Doecentrum. Bron: Marente

Sassenheim – Een nieuw Dag-& Doecentrum is donderdag geopend bij verpleeghuis Bernardus in Sassenheim. Het centrum is speciaal voor ouderen met beginnende dementie of lichamelijke klachten, zodat ze zo lang mogelijk zelfstandig en vitaal blijven. Zij kunnen hier in een prettige omgeving oefenen met dagelijkse activiteiten. Denk aan koken, bewegen, geheugen trainen of leren omgaan met technologie.

Het centrum werd geopend door wethouder Reny Wietsma van de gemeente Teylingen. Tijdens de opening konden deelnemers, familie, medewerkers, vrijwilligers en buurtbewoners een kijkje nemen in het nieuwe centrum en kennismaken met de werkwijze.

Dit is het eerste centrum binnen Marente volgens het zorgconcept VanThuisUit. Samen met zorgmedewerkers stellen deelnemers doelen op waar zij in hun eigen tempo aan werken. Deelnemers kunnen hierbij ook thuis worden ondersteund, waar nodig in combinatie met zorghulpmiddelen.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in