Foto: Gidie Vogels

De Zilk – De nieuwe beheerders van dorpshuis de Duinpan in De Zilk, Steven Molenkamp en Hetty Kaptein, hebben vorige week hun contract getekend. Zij volgen Kees Klein op die per 1 oktober met pensioen gaat na 45 jaar beheerder te zijn geweest van de Duinpan.

Steven Molenkamp is eigenaar van Cafetaria de Zilk. Ook is hij eigenaar van De Koetiller in Noordwijkerhout en De Centenbrug in Bennebroek. Hij wordt bijgestaan door zijn schoonzusje Hetty Kaptein, eigenaresse van evenementenbureau Jouw Event Team.

Verhuurder de stichting Wassenaar laat weten dat voor de bezoekers en gebruikers van De Duinpan de huidige activiteiten behouden blijven. De nieuwe beheerders zullen zich de komende maanden richten op een soepele overgang en het inventariseren van wensen en ideeën van de verenigingen en de Zilkse gemeenschap. Daarnaast wordt er ook gekeken naar de mogelijkheden om de Duinpan te gebruiken voor commerciële doeleinden; het verhuren van zalen aan bedrijven, maar ook het organiseren van feesten en partijen voor particulier gebruik. Bovendien zijn er ideeën om de jeugd van de Zilk te betrekken bij de Duinpan, zoals het organiseren van activiteiten tijdens schoolvakanties, aldus de stichting Wassenaar.

2 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in