Noordwijk – Fluks heeft de eerste overwinning van het seizoen gepakt. De Noordwijkers wonnen in eigen huis met 10-6 van Luno. Daardoor lijkt degradatie uit de poule weer verder weg.

Fluks had wat goed te maken, nadat het een week eerder verloor van Rapid met 15-13. Desondanks kwam Luno, die ook nog niet won in de poule, beter voor de dag in de openingsfase. De bezoekers uit Linschoten kwamen op voorsprong maar vlak voor de pauze kreeg Fluks het initiatief weer in handen: 5-4.

Na rust leken de Noordwijkers de wedstrijd al snel te willen beslissen. Binnen de kortste keren kwam Fluks op 9-4. Luno kreeg het niet voor elkaar om de korf te vinden en scoorde pas weer tien minuten voor tijd. Dat bleek te laat: Fluks won uiteindelijk met 10-6.

Door de overwinning staat Fluks nu derde in de poule van de voorjaarscompetitie. Volgende week wacht een flinke uitdaging, als de Noordwijkers op bezoek gaan bij koploper GKV.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in