
Hillegom – Vastgoedontwikkelaar Timpaan heeft 50.000 euro geschonken aan Provalu. De donatie werd overhandigd tijdens de vastgoedbeurs Provada, in aanwezigheid van wethouder Maarten Dijkshoorn. Het geld komt voort uit de ontwikkeling en bouw van 26 sociale huurwoningen in project Tuindorp Hillegom.
Met de bijdrage kan Provalu een nieuwe horeca-leerlijn verder inrichten. De organisatie begeleidt mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt richting opleiding, participatie of werk. In de leeromgeving inclusief keuken kunnen deelnemers praktijkervaring opdoen in de horeca.
De vernieuwde voorziening is bedoeld voor verschillende doelgroepen, waaronder jongeren, statushouders en voortijdige schoolverlaters. Volgens Provalu biedt de investering extra kansen voor deelnemers om werkervaring op te doen en door te groeien naar betaald werk.























