
Sassenheim – Theater Teylingen is zondag officieel heropend na een grote verbouwing. Burgemeester Carla Breuer verrichtte de opening. Het theater in Sassenheim heeft nu 100 zitplaatsen, waar voorheen plek was voor 56 bezoekers.
De uitbreiding was nodig vanwege de grote belangstelling voor de voorstellingen. Vrijwilligers hebben maanden gewerkt aan de verbouwing. Daarbij zijn veel tweedehands materialen gebruikt, zoals pallets, tapijt en theaterstoelen. De verbouwing omvatte meer dan alleen extra zitplaatsen. Zo is de bestaande foyer uitgebreid met de CanCan-foyer en is geïnvesteerd in moderne klimaatbeheersing, waardoor temperatuur, ventilatie en luchtkwaliteit beter kunnen worden gereguleerd. Volgens het bestuur blijft het theater ondanks de groei toegankelijk voor iedereen. De kaartprijzen veranderen niet.
Theater Teylingen wil bezoekers uit de regio blijven verrassen met eigen producties en een bijzondere theaterbeleving. Na de opening werd de voorstelling Ik Heb Je Lief opgevoerd.
foto Monica Stuurop:



![[AUDIO] Zilkers uiten zorg over asielopvang in politieke vergadering Bloemendaal, veel vragen nog te vroeg](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/060526-tiltenberg-218x150.jpg)






![[AUDIO] Bregje zwemt pas drie jaar, maar jaagt nu op goud bij Special Olympics](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/061126-Bregje-218x150.jpg)











![[AUDIO] Senioren worden getest op rotondes, balans en valpreventie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-11-at-15.16.21-2-218x150.jpeg)





