In het TV-programma B&W Hillegom is burgemeester Roberto ter Hark te gast. Hij praat over explosie Lukas Schoonderbeekstraat. Ook werden tijdens een controle vapes, snus en tabak in een supermarkt gevonden. En de wet Bibob die in de regio door gemeenten op elkaar is afgestemd.













![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-218x150.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-696x385.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-100x70.jpg)
Goed interview met de burgemeester Ard. Ik ben wat wijzer geworden.