
Voor FC Lisse en VVSB zit de voorbereidingsperiode er na zaterdag op. In eigen huis rekende FC Lisse af met competitiegenoot TOGB. De 4-0 zege kwam pas laat tot stand en mocht enigszins geflatteerd genoemd worden. VVSB brach het er een stuk minder goed vanaf. Op bezoek bij Ter Leede kreeg paars-geel verrassend met 2-1 klop.
FC Lisse had het op Ter Specke in een duel dat gespeeld werd in vier blokken van 25 minuten aanvankelijk knap lastig met TOGB. Beide ploegen komen elkaar in het naderende seizoen in de competitie nog tweemaal tegen, maar dat stond een onderling duel zo kort voor aanvang van het seizoen niet in de weg. Daar waar de formatie uit Berkel en Rodenrijs tot halverwege (0-0) vergat afstand te nemen van de ploeg van Leen van Steensel pakte FC Lisse, met maar liefst negen verse spelers in de ploeg, de zaken vervolgens veel energieker aan. Nadat TOGB eerst nog de paal had geraakt volgde de 1-0 van de voet van Marcus Scholten na 70 minuten spelen. Hierna sloeg de thuisploeg gaandeweg het duel nog driemaal toe. Twee treffers van Jarno Slootweg gevolgd door nog een goal van Marcus Scholten bepaalden de eindstand op een ietwat geflatteerde 4-0 overwinning voor de thuisploeg.
VVSB kreeg het op De Roodemolen niet voor elkaar om al direct na de aftrap afstand te nemen van Ter Leede. Twee uitstekende mogelijkheden werden door Dylan Cardol namens VVSB om zeep geholpen waarna de thuisploeg na een klein kwartier wel het net wist te vinden. Knoeiwerk in de VVSB-defensie leverde Ter Leede in de toegevoegde tijd van de eerste helft zelfs een 2-0 voorsprong op. Na bijna een uur spelen halveerde VVSB de nadelige marge via een diagonale inzet van Segun Owobowale. Onzorgvuldigheid in de afronding, een euvel dat paarsgeel de hele middag parten speelde, voorkwam vervolgens dat de gelijkmaker het levenslicht zag, zodat Ter Leede een knappe en even verrassende 2-1 overwinning boekte. Voor VVSB zit de oefencampagne er na dit duel op, zodat het vizier in Noordwijkerhout op de competitie kan worden gericht.
A.s. zaterdag start de competitie in de Derde Divsie. FC Lisse ontvangt op Ter Specke promovendus Achilles Veen. Ook VVSB neemt het op tegen een nieuwkomer. In en tegen Poortugaal kan paarsgeel op geduchte tegenstand rekenen. Bij beide wedstrijden vindt de aftrap om 14.30 uur plaats.






















