Foto: Flashlight Fotografie

Noordwijkerhout – Een scooterrijder is in de nacht van vrijdag 9 oktober op zaterdag 10 oktober in volle vaart tegen een brugleuning geklapt op de Leidsevaart in Noordwijkerhout. Het ongeval gebeurde even na 02:30 uur op het stuk tussen de ’s Gravendamseweg N443 en de Van Berckelweg N444. De jongen kwam uit de richting van Noordwijkerhout gereden en wilde richting Noordwijk.

De scooterrijder verloor de macht over het stuur en reed in volle vaart tegen een brugleuning aan. Het slachtoffer werd gelanceerd en kwam op de weg terecht. De scooter kwam ongeveer zeven meter verder aan de andere kant van de weg tot stilstand. Door de klap brak het voorwiel van de scooter af en raakte de scooter total loss. De bestuurder zou ook nog gedronken hebben.

De ambulancedienst en de politie waren snel ter plaatse. De scooterrijder is overgebracht naar het ziekenhuis en de politie nam de scooter mee.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in