
Noordwijk – Criz Weijers, Tess Onderwater en Lynn van der Zanden zijn Europees Kampioen geworden met het Nederlandse DTC Twirling Corps. De drie twirlers komen normaal gesproken in actie voor de Noordwijkse twirlvereniging KNA, maar mochten nu in actie komen voor het Nederlands team.
De drie leden van KNA werden Europees Kampioen op het 2026 IBTF European Technical Baton Twirling Championship. Dat wordt gezien als een van de meest prestigieuze toernooien. Naast Weijers, Onderwater en Van der Zanden kwam ook Katya Romanova van KNA in actie, zij mocht meedoen met het nationale pompomteam en werd tweede.
Weijers, Onderwater en Van der Zanden pakten daarnaast ook nog zilver met het DTC Twirlteam Elite en het DTA Dancetwirlteam Elite, allebei smallere dansgroepen. Individueel pakten de vier leden van de KNA geen prijzen.


















![[VIDEO] Onbekend meesterwerk van Jan Steen onthuld in Warmond](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/maxresdefault-3-218x150.jpg)





