foto VriendenLoterij

Lisse – Christa en Ronald uit Lisse hebben 100.000 euro gewonnen bij de VriendenLoterij. Het stel werd verrast in het Wereldmuseum in Amsterdam door ambassadeur Wolter Kroes, die hen persoonlijk de cheque overhandigde.

Het stel was erg blij met de cheque en Christa reageerde emotioneel. Ze vertelde dat ze onlangs vijftig is geworden en al jaren leeft met een getransplanteerde nier. “Het is bijzonder dat ik hier sta,” zei ze. Met het geld willen ze onder meer een grotere auto kopen.

Daarnaast staat er in november een reis naar Disneyland op de planning. Daar willen Christa en Ronald de Kerstparade beleven. Bij de VriendenLoterij gaat minimaal 40 procent van de opbrengst naar goede doelen op het gebied van cultuur, welzijn en sport.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in