Noordwijkerhout – Golfbaan Tespelduyn zoekt deelnemers voor de jaarlijkse golfwedstrijd op Koningsdag. De Noordwijkerhoutse golfbaan doneert de opbrengsten aan de organisatie Fietsmaatjes. De totale prijzenpot die te winnen is tijdens de golfwedstrijd bedraagt 7500 euro.

Deelnemers maken kans op greenfees, geldbedragen die mensen moeten betalen om te golfen op een baan zonder lid te zijn van de golfclub. Tespelduyn verloot 66 greenfees onder de deelnemers, voor golfbanen zoals Bernardus en De Lage Vuursche. De greenfees gaan dus niet naar de winnaars van het toernooi, maar worden door middel van loting onder alle deelnemers verdeeld.

Daarnaast zijn er nog meer prijzen te winnen, zoals een dag golfen op de golfbaan van Bernardus en VIP-kaarten voor de KLM Open. De prijzen zitten vast aan kleinere wedstrijdjes op Koningsdag, zoals een ‘Bullseye-Challenge’.

Inschrijven kan op de website van Tespelduyn.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in