
Bollenstreek – De tevredenheid over de dienstverlening van ISD Bollenstreek blijft gelijk. Uit onderzoek van Ipsos I&O blijkt dat klanten de ISD opnieuw een 8,1 geven voor de algehele beoordeling, net als in 2023. Het onderzoek richtte zich op inwoners die gebruikmaken van de Participatiewet, de Wet maatschappelijke ondersteuning en schulddienstverlening.
Klanten waarderen vooral de klantgerichtheid en de medewerkers, beide goed voor een 8,2. Wel blijkt dat Wmo-klanten vinden dat zij minder snel worden geholpen. De ISD herkent deze uitdaging en wil de afhandeltermijnen verder verkorten. De organisatie geeft aan zich te blijven inzetten voor verbetering van de dienstverlening.
In totaal vulden 714 van de 2525 aangeschreven klanten de vragenlijst in. De volledige resultaten, per gemeente en per onderdeel, zijn te vinden op de website van de ISD Bollenstreek.



![[VIDEO] Bedrijven proberen vmbo-leerlingen te lokken](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/maxresdefault-7-218x150.jpg)










![[AUDIO] Adest en Crescendo willen eigen muziekcentrum](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/010526adest1-218x150.jpg)








8 weken erover doen voordat de aanvraag wordt goedgekeurd of afgekeurd . Is dat echt nodig ?