Lisse – Bij de Intratuin in Lisse hebben leerlingen van verschillende vmbo-scholen uit de regio kennisgemaakt met uiteenlopende werkgevers. Tijdens het evenement presenteerden bedrijven zich met een groot en divers aanbod, waarbij zij hun uiterste best deden om de aandacht van de leerlingen te trekken.

De leerlingen hadden zich in de weken voorafgaand aan het evenement voorbereid op de gesprekken. Zo was het de bedoeling dat zij met minimaal drie bedrijven in gesprek gingen. Het aanbod liep uiteen van ouderenzorg en horeca tot informatie over vervolgopleidingen.

Wanneer er sprake is van een goede match, krijgen leerlingen de mogelijkheid om een dag mee te lopen bij een bedrijf tijdens een zogeheten snuffelstage. In totaal brachten ongeveer 900 leerlingen een bezoek aan het evenement, waarmee zij een eerste indruk kregen van het toekomstige werkleven.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in