
2Gen is een podcast met twee generaties. In de eerste aflevering twee vaders, één dochter en één zoon. De totale groep voor deze podcast bestaat uit 9 personen.
Ze praten over zichzelf, wat ze meemaken en vooral hoe ze de samenleving ervaren. In de podcast vier rubrieken: hoe was je week? GENeratieverschil, leuk nieuws en levenslessen/geleerd (van elkaar).
De deelnemers: Harold, Esmay en Jayme de Jong, Sandra en Senna Groenewoud, Jeremy, Timothy, Channah en Frank de Haas.
Klik hieronder voor de podcast:
![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-218x150.jpeg)















![[AUDIO] Oud-burgemeester Breuer krijgt hoogste onderscheiding Teylingen uitgereikt tijdens laatste raad](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8896-218x150.jpeg)








