
Noordwijkerhout – De Wereldwinkel Noordwijkerhout bestaat 30 jaar. Dat wordt op 23 april gevierd met een gratis evenement voor alle Zilkers, Noordwijkerhouters en Noordwijkers.
Inloop in De Muze aan het Wantveld in Noordwijk start om 13.30 uur. Om 14.00 uur wordt de film “Bigger than us” vertoond. Van 15.45 tot 17.00 uur is er vervolgens een ontmoeting met een drankje en een hapje in de foyer. Er zijn diverse informatiestandjes over fairtrade en duurzaamheid. Uiteraard is ook de Wereldwinkel zelf aanwezig met een deel van haar cadeau-assortiment. Wie wil kan om 16.00 of 16.30 uur meedoen aan een workshop buikdansen of lachen.
Aanmelden voor de film is noodzakelijk via https://demuze.nl/programma/wereldwinkel-bigger-than-us




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)


