
Lisse – De VVD heeft samen met D66, Nieuw Lisse en het CDA een voorstel tijdens de raadsvergadering ingediend over de programmabegroting 2024 en de meerjarenraming 2025-2027 voor de veiligheidsregio Hollands Midden. In dit amendement staat dat er weinig voortgang is op het gebied van bedrijfsvoering. De andere toevoeging gaat over de digitalisering. In de aanpassing wordt gevraagd extra toezicht te verzorgen op de snelle digitalisering en de ontwikkeling van kunstmatige intelligentie. Het amendement is aangenomen door de gemeenteraad.













![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-218x150.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-696x385.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-100x70.jpg)
Nu de andere tig gemeentes nog. Amende.ent voor niks!!