
Chel van der Kaaden is te gast in het portretprogramma de Thuiswedstrijd. Presentator Esther Driessen gaat in gesprek met de Hillegomse huisarts.
Een openhartig gesprek over het vak van huisarts, zijn ouders en grootouders, klassieke auto’s, hockey en veel meer. Daarnaast wordt er antwoord gegeven op de vraag: bestaat er een ‘echte’ Hillegommer?



![[AUDIO] Zilkers uiten zorg over asielopvang in politieke vergadering Bloemendaal, veel vragen nog te vroeg](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/060526-tiltenberg-218x150.jpg)














![[AUDIO] Senioren worden getest op rotondes, balans en valpreventie](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-11-at-15.16.21-2-218x150.jpeg)





