
Sassenheim – De oprit van de A44 in Sassenheim was donderdagochtend afgesloten vanwege een ongeval tussen twee auto’s. De voertuigen kwamen met elkaar in botsing, een daarvan kwam omgedraaid op de rijbaan tot stilstand. De bestuurders werden onderzocht door het ambulancepersoneel, maar hoefden niet naar het ziekenhuis.
Door het ongeval sloot Rijkswaterstaat ook de afrit van de A44 ter hoogte van de Van Pallandtlaan N208 af, waardoor het verkeer moest omrijden.
Beide voertuigen hebben flinke schade opgelopen en moesten afgesleept worden.











![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)

![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)

















