
Sassenheim – Op de A44 ter hoogte van Station Sassenheim werd een bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed nadat hij de vangrail inreed. Door de klap moest de bestuurder naar het ziekenhuis, waarna hij door kon naar het politiebureau.
De auto was flink beschadigd en moest worden afgesleept.













![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-218x150.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-696x385.jpg)




![[VIDEO] Drijfnat of droog over: tobbetje steken op de feestweek in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/maxresdefault-14-100x70.jpg)