
Bollenstreek – De goede doelenactie van Omroep BO in samenwerking met Omroep West en tien andere omroepen uit de regio om cadeaus in te zamelen voor de stichting Sintvoorieder1 is genomineerd voor een onderscheiding. De inzamelingsactie is in de race voor een Regiohelden Award. Dat is een onderscheiding voor de beste journalistieke producties van regionale omroepen.
Van 20 tot en met 24 november 2023 werkten de regio-omroepen samen voor de actie Sintvoorieder1. Het doel was 50.000 cadeaus in te zamelen voor kinderen die anders geen cadeau met Sinterklaas krijgen. In totaal werden 88.283 cadeaus gedoneerd, waarmee 31.000 kinderen werden verrast.
De bekendmaking van de winnaars van de Regiohelden Awards is op donderdag 11 april tijdens het Regiohelden Festival. De nominatie voor de actie Sintvoorieder1 valt in de categorie “De Verbinder” van het festival.










![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)














![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-80x60.jpg)



Die hebben de eerst prijs verdient top .