Lisse – Voor de 75-ste keer heeft Keukenhof haar poorten dinsdag geopend. De officiële opening werd verricht door prinses Margriet. In 1950 was de prinses als jong meisje bij de allereerste opening aanwezig, dinsdag kwam ze opnieuw naar Lisse om deze feestelijke editie te openen.
Het jubileumjaar wordt met diverse evenementen gevierd door het bloemenpark. Komende donderdag wordt het spits afgebeten met een muzikale openingsshow met opera-zangeres Leatitia Gerards en dansers. Op die dag is er ook een oud-medewerkersbijeenkomst. Centraal bij de viering van het 75-jarig jubileum staat de tentoonstelling Keukenhof 75 jaar. Bezoekers krijgen daar een kijkje achter de schermen en kunnen ervaren hoe de bloementuin in 75 jaar is uitgegroeid tot een wereldwijd begrip. Te zien zijn onder meer borden, vazen, puzzels, prijzen en boeken, voor een deel geschonken of uitgeleend door particulieren. Ook tijdens dit jubileumjaar zijn er wisselende bloemenshows.
Keukenhof is dit jaar open van donderdag 21 maart tot en met zondag 12 mei.
De foto’s zijn van Richard van Egmond






![[VIDEO] Tientallen gedichten tijdelijk op ramen van huizen, winkels en gebouwen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/gedicht-1-218x150.jpg)







![[AUDIO] Juf Mary van de Schapendel gaat met pensioen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/IMG_6355-218x150.jpg)







![[AUDIO] Juf Mary van de Schapendel gaat met pensioen](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/IMG_6355-80x60.jpg)


