
Voorhout – Een aantal leden van harmonieorkest St. Cecilia heeft een donatie ter waarde van 2.500 euro in ontvangst mogen nemen. Het geld is bedoeld voor het jubileumconcert “Musicals in Concert” op 6 en 7 juli. Het geld komt van Stichting Kringloop Herenstraat 63 in Voorhout.
Volgens Henriette Martens van de muziekvereniging is de donatie een mooie bijdrage aan Musicals in Concert: ‘Het belooft een prachtig spektakel te worden. Met dit geld gaan we er een bijzonder evenement van maken voor het publiek. “Het wordt een evenement waar je bij moet zijn geweest. Het concert is al bijzonder omdat we enorm veel prachtige musicalnummers zullen laten horen”.
Kaartjes zijn online te verkrijgen via : St Cecilia Voorhout




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)


