
Noordwijkerhout – Opnieuw is het een bestelbus niet gelukt om onder het viaduct over de Van der Weijdenlaan in Noordwijkerhout te rijden. De hoogte van het voertuig is wederom verkeerd ingeschat. Het is het tweede vergelijkbare incident op dezelfde plek in een dag tijd.
De wagen liep schade op, maar kon nog achteruit rijden. Het voertuig is omgekeerd en heeft een poging gedaan om via de stoep langs de hoogtebalk te rijden. De bestuurder heeft een bord van het hoogteportaal geraakt en schade aangericht aan een kleiner paaltje.















![[Samenvatting] Noordwijk speelt zich veilig met klinkende 4-1 zege op Gemert](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/Sergio-Tremour-Gemert-218x150.jpg)




















Misschien hoogteportaal toch nog maar eens opmeten ….
Helemaal met je eens. Meestal weten die busjeschauffeurs de hoogte van hun eigen wagen wel…………
Ligt aan de bestuurders. Dit was een huurwagen. Ze hebben geen idee waar ze mee bezig zijn en denken dat ze overal kunnen rijden.
Huurders tevens bestuurders zullen een rijbewijs moeten hebben en worden dan ook geacht de verkeersborden te begrijpen.
Misschien handig als zo’n chauffeur weet hoe hoog zijn voertuig is!!
Er staat in elk geval duidelijk op de auto wie de verhuurder is dus die schade kan verhaald worden (en het rijbewijs van de eigenwijze chauffeur ingenomen).
Waarom zou de verhuurder aansprakelijk zijn voor de schade en niet gewoon de bestuurder?