
Voorhout – Een jongen op een fatbike is in de nacht van zaterdag op zondag langs de ’s Gravendamseweg in Voorhout doorgereden, nadat hij op een fietsster botste. Het meisje moest na het ongeluk, dat rond 1:00 gebeurde, met de ambulance naar het ziekenhuis worden vervoerd. De politie heeft in de omgeving van de ’s Gravendamseweg nog gezocht naar de jongen, maar zonder resultaat.







![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)















Politie gaat na ongeluk op zoek naar de dader.
Zoals gewoonlijk(weer) te laat.
Ie vind je niet meer.
Dus een volgende keer voor een ongeluk …..ok ok