Voorhout – Handbalvereniging Foreholte heeft vrijdag het nieuwe clubhuis geopend op Sportpark Elsgeest in Voorhout. De Break Out, zoals het nieuwe gebouw heet, werd voor een groot gedeelte door vrijwilligers in elkaar gezet. Alleen het karkas werd door een extern bedrijf gedaan.
De Voorhoutse vereniging kan vanaf nu beschikken over vier nieuwe kleedkamers en een nieuwe kantine. Er liggen ook meerdere buitenvelden bij het clubhuis. Na de officiële opening volgde een groot feest en ook zaterdag zijn er nog activiteiten rondom het nieuwe gebouw.




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)



Leuk en wel verdient voor deze vereniging 👍