
Lisse – De politie is op zoek naar getuigen die informatie hebben over een grote vechtpartij in Lisse zaterdagavond. De ruzie ontstond in het Blokhuis en al snel waren er veel mensen bij betrokken. Uiteindelijk moest er een man gecontroleerd worden door de ambulance, maar hij hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
De politie onderzoekt de zaak nog. Er zijn meerdere aangiftes gedaan en verschillende getuigenverklaringen opgenomen, maar er is nog niemand aangehouden. De politie verzamelt beelden, maar wil graag nog meer mensen spreken die iets van de vechtpartij afweten. Contact opnemen met de politie kan via 0900 8844.












![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-218x150.jpg)




![[AUDIO] Wandeling langs onderduikadressen houdt oorlogsverhalen levend in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/DSC03145-218x150.jpg)







![[AUDIO] Wandeling langs onderduikadressen houdt oorlogsverhalen levend in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/DSC03145-80x60.jpg)




Niet normaal
Weer wat met drank te maken? Stel idioten