Lisse – Burgemeester Lies Spruit heeft in Keukenhof haar eigen tulp gedoopt; de Lies Spruit Tulp. Dat deed ze tijdens haar afscheid van Lissers die op de Lissedag naar het park zijn gekomen. Op die dag mogen inwoners van Lisse gratis een bezoek brengen aan Keukenhof.
De laatste werkdag voor Spruit is op 2 juni, dan is haar laatste raadsvergadering. Spruit noemt het heel bijzonder dat de inwoners van Lisse afscheid van haar hebben genomen. Na haar vertrek als burgemeester gaat ze naar eigen zeggen eerst klussen in haar nieuwe huis.








![[AUDIO] Wandeling langs onderduikadressen houdt oorlogsverhalen levend in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/DSC03145-218x150.jpg)






![[AUDIO] Wandeling langs onderduikadressen houdt oorlogsverhalen levend in Sassenheim](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/05/DSC03145-80x60.jpg)


