foto HLT

Hillegom/Lisse/Teylingen – De gemeenten Hillegom, Lisse en Teylingen maken VvE’s attent op de mogelijkheid te isoleren met gemeentelijke subsidie. Die kan oplopen tot 1.500 euro per appartement.  

Inwoners kunnen in aanmerking komen voor de subsidie als de WOZ-waarde van het  appartement op 1 januari 2022 lager was dan 477.000 euro in Hillegom en Lisse en 535.000 euro in Teylingen. Het moet gaan om koopappartementen waarin de eigenaar zelf woont. Minstens twee delen van het gebouw zijn slecht geïsoleerd (zoals dak en ramen). 

De subsidie is voor dak-, vloer-, bodem- en gevelisolatie en isolerend glas en kozijnen. De subsidie kan worden gecombineerd met de landelijke SVVE-subsidie. Meer informatie staat op de website van Allemaal Duurzaam. 

1 REACTIE

  1. De mensen in koopwoningen hebben al genoeg geld en overwaarde op hun huis om zelf zonnepanelen te kunnen kopen en te kunnen verduurzamen. De subsidie kan veel beter gaan naar arme inwoners die in een tochtige sociale huurwoning zitten en die geen geld hebben voor verduurzaming!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in