Foto: Johanna Oskam

Noordwijk – SJC opende een week geleden het seizoen met een nipte 1-0 thuiszege op ODIN’59. Om zonder puntverlies te blijven was een zege in Beverwijk op DEM dan ook noodzakelijk. De thuisploeg, die vorig seizoen uit de Derde Divisie degradeerden, zijn op zoek naar eerherstel en lieten dat met name in de eerste helft duidelijk blijken.

Het was dan ook tekenend voor de eerste helft dat SJC pas in de slotminuut voor enig gevaar voor het doel van DEM wist te zorgen. Daarvoor was het alleen de thuisploeg die  die voor doelgevaar wist te zorgen. De SJC-defensie kreeg het dan ook zwaar te verduren. Daarbij kon het echter rekenen op doelman Lex Hoogervorst die met een aantal uitstekende redingen SJC op de been hield. Daarbij kwam ook het houtwerk SJC ook nog een keer te hulp zodat de bezoekers de handen dicht mochten knijpen omdat de 0-0 halverwege nog altijd op het scorebord stond.

Het machteloos ogende SJC wist halverwege dat het na de thee beter voor de dag moest komen om niet tegen de eerste nederlaag aan te lopen in Beverwijk. Dat lukte SJC, dat na de thee  wel controle over de wedstrijd, zodat de ploeg van Jarno Verweij in ieder geval uitzicht kreeg op een positief resultaat. Met twee ploegen die voor de winst ging, was het de vraag welke van de twee kemphanen deze middag aan het langste einde zou trekken. Dat werd uiteindelijk SJC toen Roy van Leeuwen bij het ingaan van de slotfase snoeihard en vervolgens doeltreffend  uithaalde (0-1). Met die goal, de enige van de middag, kroonde de invaller zich na negentig minuten tot matchwinnaar. Temeer omdat SJC in de resterende speeltijd standhield, waardoor de punten na een matige eerste helft alsnog meegingen naar De Lageweg.

Over een week speelt SJC opnieuw in het Noord-Hollandse. A.s. zaterdag staat voor de Jeroensclub de uitwedstrijd in Alkmaar tegen AFC’34 op het programma. De aftrap van dit duel vindt plaats op het ongebruikelijke tijdstip van 15.15 uur.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in