
Voorhout – De septemberfeesten in Teylingen zijn over het algemeen rustig verlopen. Alleen in Voorhout waren er incidenten. Er waren opstootjes, een aanhouding en er werden 12 gebiedsverboden opgelegd. Dit schrijft burgemeester Carla Breuer in een memo aan de gemeenteraad.
De incidenten waren er ondanks de tevoren genomen maatregelen om grote groepen jongeren van buiten te weren, zoals polsbandjes en extra beveiliging. Ook hield niet alle horeca zich aan de sluitingstijd van 01.00 uur. Volgens Breuer verliep de zaterdagavond op het feestterrein onrustiger dan de vrijdagavond. Er werden 13 aangiftes gedaan. Veelal fietsendiefstallen, maar ook mishandelingen en bedreigingen.
De feestweek in Sassenheim telde een vechtpartij bij het verlaten van de feesttent en twee jongeren werden aangetroffen met mogelijk gestolen fietscomputers. De Schippertjesdagen in Warmond verliepen in goede sfeer.
De officiële evaluaties over de feesten in Sassenheim en Voorhout volgen binnenkort.




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)









![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)



Tja het is ook geen feest meer voor Voorhouters op de zatedag. Veel mensen van buiten af die komen naar Voorhout.