
Noordwijkerhout – De Keiebijters zijn officieel gestart met het nieuwe carnavalsseizoen. Prins Leonardus en prinses Margaretha van de Noordwijkerhoutse carnavalsvereniging onthulden zaterdag het Keiebijterslogo boven hun voordeur. Dit gebeurde onder luid applaus van de aanwezigen.
Het feest begon ´s ochtends al. Het prinsenpaar ging toen naar enkele sponsors in het dorp om hen te bedanken voor hun bijdrage. Nadat ´s middags het logo was onthuld, liepen de aanwezigen via een polonaise het huis van het prinsenpaar binnen.
Daar werd onder het genot van een hapje en een drankje nagepraat en geproost op de start van een mooi carnavalsseizoen.







![[AUDIO] Wethouders benoemd in Lisse, raadsakkoord rond](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_6484-218x150.jpg)
![[AUDIO] Kees van der Zwet neemt afscheid, ‘een icoon van Lisse’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/SvdV20260625-269-218x150.jpg)










![[AUDIO] Droge Kaagweek terug op nieuwe locatie; hitte hindert activiteiten](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/062526-Kaagweek2026-218x150.jpg)





