
Sassenheim – Als het aan Teylingen Met Elkaar ligt, blijft de JoJo op de huidige locatie aan de Antoniuslaan. Leden van de politieke partij hebben zaterdag een bezoek gebracht aan de ontmoetingsplaats. Aanleiding is een voorstel van het college om te onderzoeken of op de plek van de Kastanjehof woningen kunnen worden gebouwd. Dat zou betekenen dat JoJo opnieuw moet verhuizen.
Teylingen Met Elkaar wil dit voorkomen en komt met een amendement om JoJo op de huidige locatie te laten blijven. De ontmoetingsplek bestaat sinds 2015 en is uitgegroeid tot een belangrijk bewonersinitiatief met onder meer een repaircafé, weggeefwinkel en een fietsenwerkplaats. Inwoners kunnen altijd binnenlopen voor een praatje of kop koffie.
Volgens lijsttrekker Sybrinne de Vries is JoJo onmisbaar voor Sassenheim en Teylingen. Zij noemt de huidige locatie ideaal voor de activiteiten.
![[VIDEO] Bedrijven proberen vmbo-leerlingen te lokken](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/maxresdefault-7-218x150.jpg)


![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-218x150.jpeg)













![[VIDEO] Bedrijven proberen vmbo-leerlingen te lokken](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/maxresdefault-7-80x60.jpg)



