
Noordwijk/Sassenheim – Bij Tortu World in Sassenheim is een modelappartement van Residences van Oranje geopend. Inmiddels is de bouw gestart aan de Koningin Wilhelmina Boulevard en is volgens de ontwikkelaar ruim de helft van de appartementen verkocht. Kopers kunnen bij het modelappartement keuzes maken voor de inrichting van hun woning.
Het modelappartement op ware grootte is te bekijken in Sassenheim en laat zien hoe de woningen eruit kunnen zien. Bezoekers zien de indeling, materialen en afwerking. Er zijn vier interieurstijlen ontwikkeld die passen bij het project aan zee. Kopers krijgen begeleiding bij hun keuzes, maar maatwerk is ook mogelijk. Zo kan iedere woning worden aangepast aan persoonlijke wensen en stijl. De interieurconcepten zijn ontworpen door Just Design en van Egmond architecten.
Residences van Oranje is een bouwproject van Dreef Beheer, Van Deursen Group en Ramphastos Investments.









![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-218x150.jpg)












![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-80x60.jpg)


Doe mij er maar twee . De prijs viel mee .😪
Ben héél benieuw hoeveel er in buitenlandse handen gekomen zijn en zo voor een gigantische leegstand gedurende het jaar gaan zorgen!
En alles tegen waanzinnig hoge prijzen natuurlijkwaardoor van het principe “eigen inwoners” eerst dus weer niets terecht gaat komen!