Noordwijkerhout – VVSB pakte een week geleden op bezoek bij ASWH de volle buit in de toegevoegde tijd. Max Ossendrijver was, met de enige goal van de middag, daarbij de gevierde man. Met de komst van het kwakkelende Blauw Geel38 naar De Boekhorst wilde paars-geel de aspiraties op een plekje in de nacompetitie intact houden. De formatie uit Veghel, die voorafgaand aan dit seizoen droomde van promotie naar de Tweede Divisie, is na de winterstop aan een negatieve reeks bezig. Deze heeft voor een achtste plek op de ranglisjt gezorgd, waarbij de voorsprong op de ploegen die tegen degradatie vechten nog net voldoende is.
VVSB knokt samen met VV Gemert om de vierde plek in de rangschikking. Die plaats geeft (wellicht) op deelname aan de nacompetite en daarmee is voor de Bavo het belang van deze wedstrijd meteen duidelijk. Blauw Geel’38 is, zoals al gezegd, het spoor, sportief gezien, al enige tijd bijster. De ploeg uit Veghel heeft na de winterstop een jasje uitgedaan, maar dat was na de aftrap, die een kwarier later dan gepland plaatsvond, niet direct zichtbaar. Met mogelijkheden aan beide zijden bleef de 0-0 een klein halfuur op het scorebord prijken. Uiteindelijk was het Max Ossendrijver die na 27 minuten op aangeven van Niels van Wetten met een rake kopstoot de ban brak voor VVSB (1-0). Vervolgens was het VVSB dat voor het meeste gevaar zorgde, waarbij een kopstoot van Gyliano van Velzen op slag van rust op het houtwerk belandde.
De benauwde 1-0 voorsprong werd kort na de pauze omgezet in een voordelige marge van twee treffers toen Jesse van Nieuwkerk van dichtbij raak wist te prikken. Hierna was het de thuisploeg die heerste en een kwartier na zijn eerste treffer was het opnieuw Van Nieuwkerk die zich mocht laten feliciteren nadat de spits, opnieuw op aangeven van Van Wetten het speeltuig in de kruising had gejaagd. Met die goal was de wedstrijd beslist. VVSB vond het met de 3-0 op het scorebord welletjes, terwijl Blauw Geel’38 wel manmoedig probeerde het tij te keren, maar daar nauwelijks in slaagde. Het was dan ook tekenend voor de Brabantse onmacht dat de 3-1 van de voet van Ton Pijnenburg pas ver in blessuretijd viel.
Door deze 3-1 overwinning in combinatie met het verrassende verlies van FC Rijnvogels, dat op De Kooltuin voorrang moest verlenen aan TOGB, is VVSB de voormalige koploper met nog zeven wedstrijden te gaan tot op twee punten genaderd, waarbij de huidige vierde plek op de ranglijst alsnog perspectieven op meer biedt.
Als enige regionale club komt VVSB op Paaszaterdag in actie. Op zaterdag 4 april a.s. komt VVSB opnieuw op De Boekhorst in actie als het in degradatienood verkerende UNA op bezoek komt. Aftrap om 18.00 uur.









![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-218x150.jpg)












![[AUDIO] Duinbrand tussen Noordwijk en De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/043026-duinbrand-stephan-80x60.jpg)

