Lisse – Ontdek Noordwijk en omgeving met Twizy

19mei(mei 19)09:0030nov(nov 30)18:00Lisse – Ontdek Noordwijk en omgeving met Twizy

evenement details

Wat: GPS-audiotour met elektrische Twizy

Waar: Meer en Duin 44, Lisse

Wanneer en hoe laat: t/m 30 november 2026 van 09.00 tot 18.00 uur

Kosten: Vanaf 89,00 per tour voor 2 personen. Reserveren verplicht via www.renzy.nl

Hieronder volgt informatie van de organisator:
Stap in en ontdek de hotspots van Noordwijk en omgeving!
Meer en Duin 44
2163HC Lisse Ontdek zelf de mooiste plekjes van Noordwijk en omgeving in een stoer 2-persoons autootje. Stap in & ontdek!

Onvergetelijk uitje Noordwijk en omgeving

In een elektrische 2-persoons Renault Twizy inclusief GPS navigatie en audiogids, verken je samen met de kids op eigen tempo één van de mooiste en kleurrijkste streken van Nederland. Geniet van de kleuren, de geuren en parkeer de Twizy op de aangegeven stops om de bezienswaardigheden van dichtbij te bewonderen en te fotograferen.

Je rijdt in de stoere en open Twizy gedurende 3 uur een route van zo’n dertig kilometer door de beroemde Duin en Bollenstreek met diverse stops langs de duinen en het strand. De audiotour vertelt je alle ins en outs over de omgeving en deelt leuke weetjes. Rijden in een Renault Twizy is super easy en leuk: onderweg trek je veel bekijks! Hij rijdt geruisloos en is 100% elektrisch, dus je tour is nog milieuvriendelijk ook.

Voor de kids (leeftijd van 4 t/m 18 jaar) hebben we tijdens de route een uitdagende ‘Kraak de code van de kluis’ speurtocht. Zal het ze lukken de code van de kluis te kraken en een coole prijs te winnen?

Wat zit er in de Duin en stand GPS Audiotour

Een elektrische Renault Twizy, geschikt voor 2 personen
GPS navigatie met een vaste route van 30km door de Duin en Bollenstreek
Een vaste route door de Duin en Bollenstreek langs de duinen, bloemenvelden en het strand
Audiogids beschikbaar in het Nederlands, Engels en Duits met alle ins en outs over de omgeving en leuke weetjes
De duur van de Duin en Strand GPS audiotour is 3 uur met onderweg vaste stops en voldoende tijd om de bezienswaardigheden van dichtbij te bewonderen en te fotograferen

Prijs

Vanaf euro 89,- voor een GPS audiotour van 180 minuten met een Renault Twizy, geschikt voor 2 personen (2 volwassenen of 1 volwassenen + 1 kind). Deze tour is beschikbaar vanaf februari t/m eind novmber, van dinsdag t/m zondag.

Tijdschema

10:00 – 13.00 uur

15:00 – 18.00 uur

Praktische informatie

Leeftijd bestuurder vanaf 21 jaar
De bestuurder moet minstens drie jaar een rijbewijs hebben
Verhuur op vertoon van een geldig legitimatiebewijs en rijbewijs
De start- en eindlocatie is Meer en Duin 44 in Lisse
30 minuten voor aanvang van de GPS tour aanwezig zijn voor de incheck en de uitleg door een medewerker
Borgsom € 150,- te voldoen per PIN (wij bieden de mogelijkheid van retour pinnen), creditcard of contant
De Twizies zijn WA-Allrisk verzekerd inclusief inzittendenverzekering (verzekeringspolis ligt ter inzage bij de uitgiftbalie)
Eigen risico van € 500,- per schadeclaim
Renzy is 100% Coronaproof – de RIVM richtlijnen m.b.t. 1,5 meter afstand en hygiëne worden strikt nageleefd
Renzy is gelegen op 700 meter van de Keukenhof ingang en is makkelijk bereikbaar met de auto, openbaar vervoer, taxi of Uber. Klik hier voor een routebeschrijving (https://goo.gl/maps/uHpuwmtDYLm)
De Duin en Strand Tour inclusief GPS navigatie en audiogids is te boeken vanaf begin mei tot en eind oktober van dinsdag t/m zondag. Ontdek de Bollenstreek een onvergetelijke manier. Boek dit onvergetelijke uitje op www.renzy.nl!

tijd

19 mei 2026 09:00 - 30 november 2026 18:00(GMT+02:00)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in