
Voorhout – Ter hoogte van de rotonde Bollendreef in Voorhout worden vanaf 15 juni nieuwe bushaltes aangelegd. De haltes komen aan beide kanten van de weg, aan de oostzijde van de rotonde richting het spoor. Hiervoor wordt ook het fietspad langs de randweg verlegd.
Door de werkzaamheden is het fietspad tussen de rotonde Nieuw-Boekhorst en de Spoorlaan afgesloten van 15 juni tot en met 31 juli. Fietsers worden omgeleid via de Spoorlaan, Herenstraat en de N444. Het fietspad tussen de rotonde en de N444 blijft wel bereikbaar.
Voor auto- en busverkeer worden verkeersregelaars ingezet zodat verkeer om en om over de Bollendreef kan rijden. Later volgt nog asfaltwerk. Hiervoor wordt de weg tijdelijk afgesloten en het verkeer omgeleid. De exacte datum wordt nog bekendgemaakt.




















