foto gemeente Noordwijk

Noordwijk, Noordwijkerhout, De Zilk Wethouder Theo Alkemade neemt na zes jaar afscheid van het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Noordwijk. In die periode zette hij zich in voor inwoners, ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties, meldt de gemeente. In zijn portefeuille zaten onder andere duurzaamheid en energietransitie, bodem en milieu en openbare ruimte en groen.

Ter gelegenheid van zijn vertrek houdt de gemeente een afscheidsreceptie. Belangstellenden zijn welkom om afscheid te nemen van de wethouder en hem persoonlijk te bedanken voor zijn inzet.

De receptie is op donderdag 9 juli van 18.00 tot 19.30 uur in De Witte Kerk aan de Dorpsstraat 7 in Noordwijkerhout. Aanmelden is niet nodig.

12 REACTIES

  1. Mag wat kosten maar dat is tot daaraan toe maar komop zeg een afscheidsreceptie voor een wethouder!? Het moet niet gekker worden, nemen we dan ook gelijk afscheid van alle wethouders die vroegtijdig zijn vertrokken, al dan niet vrijwillig. Hopelijk niet vergeten om de Nov een uitnodiging te sturen

    • Dat kan ie wel proberen, maar met de auto mag en kan deze sympathieke auto niet rond de Witte Kerk rijden. Dan gaat ie zelf op de bon. Daar staan ook geen parkeermeters.

  2. Een geboren en getogen inwoner/wethouder van Noordwijk neemt afscheid in Nwhout??
    Hoe komt de niet mobile inwoner van Noordwijk in Nwhout? er is geen rechtstreeks openbaar vervoer! Komt er een pendelbus?

    • Tsja, ook wethouder Alkemade had in de gaten dat Noordwijkerhout het aantrekkelijkste, gezelligste en mensvriendelijkste centrum is van de gemeente Noordwijk. Dat ie dat nog mocht ervaren na de fusie! Niet lopen zeuren, en lopen zoeken, JCK, over bereikbaarheid van de receptielocatie. Niks Openbaar Vervoer of pendelbus.Mensen die er naar toe willen hebben vinden wel hun weg.

      • Dit in het Witte kerkje houden is erg leuk maar aan de andere kant heeft Noordwijk de Muze waar het ook gehouden kan worden en waar weer eens € 500.000 in wordt gestoken omdat het niet rendabel is.

  3. Geen lintjes meer door knippen wie gaat dat nu doen en gaan we nu bouwen op dat stuk geweldig stuk bollen grond .Wat zullen we je missen .

  4. Ik denk dat er maar weinig Noordwijkers daar naar toe gaan een echte CDA er die het bouwen van huizen tegen hield. Bollen waren belangrijker . Dag mnr Theo.

  5. Echt heel zielig hoeveel commentaar er op een lokatie komt voor een receptie. Ik zie een aantal namen vaak voorbij komen hier op BO. Altijd overal iets van vinden wat er zich afspeelt in onze gemeente. En dan vaak ook nog heel persoonlijk worden naar mensen. Hebben jullie echt niets beters te doen …….

    • U neemt het allemaal veel te serieus op voor veel reageerders is het maar een spelletje om andere reacties uit te lokken.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in