Sassenheim – José en Ben hebben zondagavond 160.000 euro gewonnen bij de Postcode Loterij. Winston Gerschtanowitz verraste het stel thuis met het geldbedrag. De uitreiking was te zien tijdens Postcode Loterij Miljoenenjacht op SBS6.

Het bedrag is gelijk aan de prijs die finalist Sjoerd uit Lent tijdens de uitzending won. Ook andere deelnemers met postcode 2172 DE in Sassenheim vielen in de prijzen. Zij verdelen eveneens 160.000 euro en ontvangen, afhankelijk van het aantal loten, tussen de 5.333 en 21.333 euro.

José en Ben spelen met meerdere loten mee en ontvingen daardoor bovenop hun aandeel nog eens 16.000 euro. Het stel wil het prijzengeld onder meer gebruiken om te reizen en samen met hun kinderen en kleinkinderen feest te vieren.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in