
Noordwijk – Burgemeester en wethouders van Noordwijk hebben meer tijd nodig om een goed onderbouwd voorstel te maken voor de verbouwing van het Noordwijkse gemeentehuis. Dat schrijven ze aan de gemeenteraad. Aanleiding is het feit dat op 30 september bleek dat die verbouwing bijna 4,8 miljoen euro duurder zou uitpakken dan de eerder beraamde 2,9 miljoen euro.
Dat komt volgens het college omdat het plan voor het gemeentehuis in Noordwijk nauw samenhangt met de herbestemming van het Noordwijkerhoutse gemeentehuis. De verplaatsing van de werknemers in het gemeentehuis Noordwijkerhout is van invloed op de bouw
en verbouw van het gemeentehuis Noordwijk en andersom, aldus B&W.
Daarom wil het college eerst verder onderzoeken welke financiële voordelen en besparingen een nieuwe bestemming van het gemeentehuis Noordwijkerhout kan opleveren. Wanneer het onderzoek is afgerond, is nog niet bekend. Het college zegt zo snel mogelijk met meer informatie en een voorstel naar de gemeenteraad te komen.




















