Foto ter illustratie

Noordwijk – Zorginstelling ’s Heeren Loo wil 40 woningen voor ouderen met extra zorgbehoeftes realiseren op woonzorgpark Willem van den Bergh in Noordwijk. Hiervoor heeft de zorginstelling een bouwvergunning aangevraagd bij de gemeente. De beoogde locatie voor de studio’s is aan de Giraffelaan.

Het plan bestaat uit 40 studio’s in 5 groepswoningen, verdeeld over twee gebouwen. Deze nieuwe woningen vervangen dan bestaande panden aan de Giraffelaan. In de studio’s komen ouderen met een multidisciplinaire zorgvraag te wonen. Dit betekent dat er een team van zorgverleners met verschillende expertise (artsen, verpleegkundigen, fysio etc.) betrokken is bij de planning en uitvoering van de zorg.

4 REACTIES

    • Eerst goed lezen Klaas ! dan pas reageren dit heeft nl. niets te maken met het bouwen voor jongeren en het bouwen van villa’s en twee onder een kap.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in