
Lisse – Fractievoorzitter Tim Ravesteijn van D66 Lisse kampt nog steeds met klachten als gevolg van (long) COVID. Hij is daarom nog niet in staat zijn raadswerk weer op te pakken.
Sinds november werd hij vervangen door Jacqueline van Dooren. Vanaf februari zal Albertine Magnée-Meijer haar opvolgen als tijdelijk raadslid.
Albertine Magnée is sinds de laatste verkiezingen lid van de commissie Maatschappij en Financiën.
![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-218x150.jpeg)




















![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Informatieavond over Tiltenberg in De Zilk: ‘Het is veel te groot voor zo’n klein dorp’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/09/IMG_8850-100x70.jpeg)