
Hillegom – Inmiddels oud-burgemeester Arie van Erk heeft dinsdag al afscheid genomen van zijn collega’s op het gemeentehuis, maar inwoners, ondernemers en verenigingen in Hillegom hebben donderdagavond ook de kans gekregen om hem uit te zwaaien. Van Erk is die avond vanuit huis met een brandweerwagen opgehaald en onder begeleiding van de politie, met licht- en geluidssignalen, gebracht naar Villa Flora voor zijn afscheidsreceptie. Hier zijn veel Hillegommers op af gekomen om nog één keer de oud-burgemeester te spreken. De rij met wachtenden was zó lang, dat men zelfs buiten moest wachten.
Bekijk hieronder een sfeerimpressie van de afscheidsreceptie van Arie van Erk met foto’s van Eric-Jan Geertsen:




![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-218x150.jpg)


![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-218x150.jpg)
![[AUDIO] Robot-huisdier om te testen of je kan zorgen voor een echte: idee van Lissese kinderen haalt landelijke finale](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/042226KinderenRobotHuisdier2-218x150.png)





















![[AUDIO] Lintjesregen Hillegom: zes inwoners krijgen Koninklijke Onderscheiding](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-80x60.jpg)
![[AUDIO] Acht lintjes in Lisse, waarvan vier voor De Zevensprong](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/04/groepsfoto-Lisse-80x60.jpg)

