
Warmond/Sassenheim/Voorhout – Wethouder Frans Nederstigt heeft maandag het startsein gegeven van het bomenplan van de gemeente Teylingen.
De gemeenteraad heeft eerder besloten dat er in Teylingen 1000 bomen bij moeten komen in het kader van een gezonde en groene leefomgeving. In Warmond is de gemeente begonnen met het planten van 310 nieuwe bomen. Nederstigt deed de symbolische aftrap in de speelplaats aan De Geestlaan in Warmond. In januari moeten deze bomen allemaal op hun plek staan.
In 2026 is Sassenheim aan de beurt en in 2027 gaat de gemeente aan de slag in Voorhout. Bij het kiezen van locaties betrekken ze inwoners en andere belanghebbenden. De kosten zijn om en nabij 1,6 miljoen euro.
Hieronder het radio-interview:




![[VIDEO] Leerlingen Fioretti Lisse herinneren Beatles-optreden in Hillegom met eigen uitvoering: ‘Het was echt geweldig’](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/maxresdefault-4-218x150.jpg)









![[Audio] Traditionele Kidszoo Cup opnieuw groot succes bij VVSB](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/06/DSC09719-218x150.jpg)















Waren de eerste bomen niet eerder al geplant?
https://www.bollenstreekomroep.nl/teylingen-start-met-1000-bomenplan/