
Hillegom – In de Rooms-Katholieke St. Jozef en St.Martinuskerk in Hillegom klinkt sinds zaterdag een nieuw orgel. Het oude orgel was nodig toe aan vervanging, gezamenlijk brachten de parochieleden het geld bij elkaar voor de installatie van een nieuwe. Het instrument werd officieel ingewijd door pastoor Bouke Bosma.

De vervanging van het oude orgel had nogal wat voeten in aarde. Het orgelcomité van de kerk was al sinds de jaren tachtig op zoek naar een nieuw orgel.
Een geschikt exemplaar werd uiteindelijk gevonden in de Onze Lieve Vrouwe van Altijddurende Bijstand in Rotterdam-Overschie. Dit orgel is overgebracht naar Hillegom, is gerestaureerd en uiteindelijk in de St. Jozef en St. Martinuskerk in Hillegom geplaatst.
Verslaggever Nick Vink was bij de inwijding aanwezig en maakte daar een reportage:


![[AUDIO] Koninklijke Onderscheiding voor Bep van Haarlem-de Groot uit De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/012826-bep-e1769593061704-218x150.jpg)





![[VIDEO] Eerste tiny houses geplaatst op toekomstige Lotushof](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/00032.00_04_43_34.Still001-218x150.jpg)























Mooi persbericht.
Luid en duidelijk gesproken!