
Noordwijkerhout – De VVD heeft schriftelijke vragen gesteld aan het Noordwijkse college van B&W over een omgevingsvergunning voor een kinderopvang aan de Zeestraat in Noordwijkerhout. Volgens de partij ervaren omwonenden al jaren overlast van de opvang voor kinderen met autisme, ADHD en andere ontwikkelingsstoornissen.
De VVD wijst erop dat er sinds juli 2021 meerdere handhavingsverzoeken zijn gedaan. In februari 2022 volgde een waarschuwingsbrief van de gemeente. In september 2023 leek legalisatie niet mogelijk, maar het college wilde in maart 2024 toch meewerken aan een vergunning voor de opvang. Een aanvraag werd in augustus 2024 door de eigenaar ingediend, maar een besluit is nog niet genomen door het college. De VVD meldt dat de opvang vanwege de lopende aanvraag open kan blijven, waardoor de omwonenden zeggen veel overlast te ervaren en zich buitenspel gezet voelen.
De partij wil opheldering over de koerswijziging van het college, de belangenafweging voor omwonenden en de vertraging in de vergunningprocedure. Ook vraagt de VVD aandacht voor mogelijke gevolgen voor bollengrond en de waarde van omliggende woningen.
![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-218x150.jpeg)
![[AUDIO] Living Lab B7 presenteert resultaten na vijf jaar onderzoek](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/1-df1fddad-218x150.jpg)





![[SAMENVATTING] Jerrel Hak bezorgt FC Lisse de volle buit tegen koploper Kloetinge](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/Lisseee-218x150.jpg)









![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-696x385.jpeg)




![[AUDIO] Kennismiddag over ecologisch bermbeheer en exotenbestrijding in Hillegom](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/02/WhatsApp-Image-2026-02-09-at-16.45.49-100x70.jpeg)
Een trucje om aandacht van de VVD?
Onze dochter gaat hier al 8 jaar met veel plezier naar toe! Wie van de gemeente kan ik hierover spreken?
Ik ben als raadslid voor HELDER benieuwd naar uw verhaal. U kunt mij mailen l.koppel@raadnoordwijk.nl of louis.koppel@gmail.com
Er woont zeker een VVD er naast .
Wat een hoop nonsens van de VVD. Juist de opvang verdient alle lof. Laat ze zich inzetten voor de nog steeds ontbrekende vergunning.
Ik woon op de zeestraat en waar zou ik dan last of hinder van moeten ondervinden?….
Voor zover ik weet is hier één buurman verantwoordelijk voor,iemand die een groot deel van het jaar niet aanwezig is maar op oudere leeftijd niets anders te doen heeft dan dwars liggen.zou zo maar eentje van de vvd kunnen zijn idd.
Ik woon op de zeestraat en geen idee om welke overlast het zou gaan?
Liever zie ik dat de VVD zich druk maakt over de verkoop van woningen op de zeestraat aan badgasten, tuin ziet er werkelijk niet uit en alleen rond kerst Pasen en paar wkn in de zomer is er bewoning, schandalig in deze tijden van schaarste en de doodsteek voor de lokale middenstand. Dus aub bij ver koop van een woning ook bewoningsplicht.
Houdt de buurt leefbaar
Volgens bewoners van de Zeestraat is er totaal geen overlast. Voor er schriftelijke vragen gesteld worden is het handig en verstandig om te informeren hoe andere Zeestraat bewoners er over denken.