
Hillegom – Scoutingvereniging Hyllenkem heeft zaterdag het gloednieuwe clubhuis, het Hyllennest geopend. De landscouts zijn daarmee officieel verhuisd naar hun nieuwe locatie aan de Van den Endelaan in Hillegom. Het clubhuis werd geopend door voorzitter Remco Clemens en wethouder Jan van Rijn.

Hyllenkem is nog een jonge scoutinggroep, opgericht in 2021. In eerste instantie mocht de vereniging gebruik maken van het terrein van waterscouts Tjarda in Hillegom. Daarna verplaatste de vereniging zich naar een gedeeld complex bij speeltuin Kindervreugd in de Prinses Marijkestraat.
Met behulp van de gemeente Hillegom, heeft de vereniging na vijf jaar nu eindelijk een eigen plek. Hyllenkem is gevestigd op het oude terrein van de Jeu de Boulesvereniging, die nu in het nieuwe Huis van Sport zit. De nieuwe naam van het clubhuis, het Hyllennest, ingestuurd door een van de jeugdleden van de vereniging.
Nu de scoutinggroep zich verder kan ontwikkelen op een nieuwe locatie, is ze ook nog druk op zoek naar enthousiaste leiders en andere vrijwilligers.
Verslaggever Nick Vink maakte een reportage:


![[AUDIO] Koninklijke Onderscheiding voor Bep van Haarlem-de Groot uit De Zilk](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/012826-bep-e1769593061704-218x150.jpg)





![[VIDEO] Eerste tiny houses geplaatst op toekomstige Lotushof](https://www.bollenstreekomroep.nl/wp-content/uploads/2026/01/00032.00_04_43_34.Still001-218x150.jpg)























Wat een leuk artikel is het geworden!
Voor nieuwe leden/leiding, je kunt je melden via : werving@hyllenkem.nl