Foto: Nico Kors

Lisse – Leerlingen van de Lissese basisscholen de Klarinet en Kindercampus Joseph bezochten, samen met burgemeester Lies Spruit en wethouder Riet Austie, oorlogsgraven van overleden Lissers en het B-17 monument in De Engel naar aanleiding van Dodenherdenking op 4 mei.

Aan het begin van de middag verzamelden de groepen zich in de raadszaal in het gemeentehuis, waarna ze met een tourbus vervoerd werden naar begraafplaats Duinhof, het B-17 monument en de Sint Agathakerk. Op alle plekken, waar oorlogsslachtoffers zijn begraven, droegen één of meer leerlingen een zelfgeschreven gedicht voor.

‘Vandaag heb ik geleerd dat het belangrijk is dat wij de oorlog blijven herdenken’, vertelt Fleur, leerling op Kindercampus Jospeph. Verslaggever Nick Vink ging langs bij de herdenking en sprak verder met burgemeester Spruit en de leerlingen van Kindercampus Joseph:

 

Foto’s: Nico Kors

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Plaats hier je opmerking
Vul je naam in